AJANS

Dönenler Kervanına Taze Kan: Velvet Revolver (Acaba?)

Deli Kasap Haber Ajansı - 9 Ocak 2012

Dönenler Kervanına Taze Kan: Velvet Revolver (Acaba?)

Yılın bu mevsimi görmeye ve duymaya alışık olduk artık re-union söylentilerini. Bazıları heyecan verici olsa da artık tadı kaçtı diyebiliriz. Yeniden toplaşmalardan bugüne kadar bir kaçı hariç ilgili firma ve organizatörler dışında kulaklarımız bazında çok da nemalanmış sayılamayız. 

Her neyse son söylentimiz de bir çokları için "yine" heyecan verici olan fakat zaten kendisi toplama bir grup olan Velvet Revolver için ve nasıl bitirdiklerini de hesaba katarsak bizim çok ihtimal vermediğimiz türden. 

12 Ocak'da U.S.A. 'de geçtiğimiz Ağustos'da ölen merhum besteci John O'Brien için saygı konserine çıkacak olan grup, performansını eski vokalleri Scott Weiland ile sergileyecek.Kafalara "acaba?" dedirten bu durum grubun şu anki gitaristi Dave Kushner tarafından üstü kapalı olarak şöyle açıklandı:
"4 yıldır beraber çalmıyoruz,bu yüzden biz daha çok 'bakalım nasıl olacak?' modunda olsak da bir çoklarının 'bu konser olduysa bundan sonrası da gelir' düşüncesinde olduğunu da biliyoruz."
Neyi ima ettiğini bizim de çok anlamadığımız bu cümleden sonra yapılabilecek tek yorum "hayırlısı neyse öyle olsun" olsa gerek.

Sağlıcakla

Öncü Sancak/DKHAYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: