AJANS

Diamond Head'de Son Gelişmeler

Deli Kasap - 29 Haziran 2006

New Wave Of British Heavy Metal akımının yaratıcılarından ve son 25 yılın en çok ilham kaynağı topluluklarından biri olan efsanevi İngiliz grup Diamond Head; "It's Electric" adlı son albümlerindeki şarkıların sample örneklerini resmi web sitelerinden paylaşıma sundu. Şu adresten şarkıların sample'larını dinleyebilirsiniz:
http://www.diamond-head.net/DHmedia.htm

Secret Records tarafından piyasaya sürülen ve 4 Kasım 2005 tarihinde Londra'daki Astoria Tiyatorsu'nda kaydedilen bu konser albümü birkaç yeni materyal ile birlikte grubun klasik parçalarını barındırıyor. 2005 yılında piyasaya çıkan "All Will Be Revealed" albümü ile Diamond Head ile ilk albümünü yayınlayan vokalist Nick Tart'ın da grupla kaydettiği ikinci albüm olma özelliğini taşıyor "It's Electric".
Bu arada grubun anlaşmalı olduğu müzik şirketi Secret Records yıl sonunda doğru Astoria konserinden görütülerin yer alacağı bir de DVD çıkarmayı planlıyor. DVD'nin isminin ise "To The Devil His Due" olacağı açıklandı. DVD'den yer alacak olan parçalardan "In The Heat Of The Night" ın görüntülerine ise aşağıdaki adrese tıklayarak ulaşabilirsiniz:
http://www.secretrecordslimited.com/ViewPage.aspPageID=21


Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: