AJANS

Delikasap'tan çağrı: İslam'dan çıkalım, Şamanizm'e geri dönelim

Deli Kasap Haber Ajansı - 16 Haziran 2014

Son yılların en büyük katliamlarından biri daha İslam adına yapıldı. Kendilerine "sünni cihatçılar" adını veren "müslüman" teröristler, IŞİD adlı çakal çetesi, silahsız 1700 Iraklı askeri, Nazi dönemindeki soykırım zamanlarını hatırlatırcasına -sırf sünni olmadıkları gerekçesiyle- yere yatırıp acımasızca katletti.

İnsanlık onurunun ayaklar altına alındığı bu toplu cinayet, "müslüman Türk hükümetinin" stratejik derinlik ayağına para akıttığı cihatçılarca işlendi.

Delikasap olarak biz İslam dininin geldiği bu noktada dinden çıkma ve tüm Mezopotamya'nın, Anadolu coğrafyasının, Sparta'nın ve Helenya'nın ve hatta Uzak Asya'da hala faaliyet gösteren kalender halkların barışçı ve karizmatik dini "Şamanizm"e geri dönüş çağrısı yapmak istiyoruz.

Bu kadim inanış, yüzyıllarca iyiliğin, doğa ile uyumlu yaşamın ve huzurun simgesi olmuş, bilgelik timsali olarak halklara özgürlük sunmuştur. Şamanizm, iyinin, güzelin ve doğanın simgesi, fevkalede insan doğasına uygun ve insanlık onuruna yakışan bir inanç sistemidir ve bu coğrafyanın insanı aslında öz itibariyle Şaman kökenlidir. Şaman dönemde Türklerde kadın yüce bir varlık, doğa kutsal bir olgu ve hayvanlar insanlar ile eşitti. Peki ya şimdi?

Delikasap'tan çağrı: İslam'dan çıkalım, Şamanizm'e geri dönelim

Neden Şamanizm?

  • -IŞİD benzeri sapık din anlayışlarına "destur ulan, bizim dinimiz ayrı, sizin borunuz burda ötmez" deme ayrıcalığı ortaya seren bir altyapı sunacaktır. Böylelikle dindaşlık duygusuyla cinayetlere ortaklık edilmeyecektir.
  • -İslamın artık bir rönesansa ihtiyaç duyduğunu en azından sembolik olarak ispatlayacaktır.
  • -Coğrafyamızdaki kadim halkları gerçekten birleştirebilecek dünyevi ve insani özkültürümüze iade-i itibar kazandırılacaktır.
  • -Hiçbiri olmasa bile, en azından Recep Tayyip Erdoğan ile farklı bir dine mensup olmak psikolojik bir rahatlık sunacaktır.
  • -Ve alttaki Şaman insanı ile üstteki İslam insanları arasındaki nüansa bakıp Şamanizm'e neden ivedilikle geçmemiz gerektiği apaçık ortadadır.

ÇAĞRIMIZI YİNELİYORUZ!!!

EY TÜRK / KÜRT / LAZ / BOŞNAK / HIRVAT / ARNAVUT GENÇLİĞİ!

Sizlere bir çağrımız var.

İslam'dan çık, şamanizm'e geri dön!

 Delikasap'tan çağrı: İslam'dan çıkalım, Şamanizme geri dönelimYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: