AJANS

DeliKasap Ele Geçirdi: "Türk Rock'ını ve EMRE AYDIN'ı bitirme Eylem Planı"

Deli Kasap Haber Ajansı - 27 Ocak 2012

Ne bulu cin ne Dream Tivi ne de Kıral Efem! Ülkemizin güzide müzik piyasasına müdahale etme cüretini gösteren karanlık ellerin müflis planını müzik dünyasının mütevazı kalesi DeliKasap ele geçirdi.

Pek yakında teşhir edilecek bu girişimin adı ise düşündürücü: "Türk Rock'ını ve Emre Aydın'ı Bitirme Eylem Planı"

Konu ile ilgili sanatçıdan görüş almak üzere menejerleriyle irtibat kuran DeliKasap'ın acar muhabiri Sümeyye Pirsultan'ın bildirdiğine göre "Irritabl Bağırsak Sendromu" illetine yakalanan Emre Aydın'ın durumu netliğe kavuşmadan basına açıklama yapmasının doktorları tarafından tavsiye edilmediği kaydedildi. Sanatçının basın sözcüsü Doğu Feşmekan'ın; "Eylem Planının detaylarını henüz biz de bilmiyoruz" demekle yetindiğini belirten Pirsultan;

"Gripin, Model, Can Bonomo, Yasemin Mori, Athena ve ismi henüz daha açıklanmayan pek çok Türk Rock Grubunun da bu eylem planı çerçevesinde bitirilmeye çalışıldığı ve tuhaf bir eylem planı içerisinde hedef seçildiklerini tesbit etmiş durumdayız, detayların müzik dünyasına açıklanması ile ilgili menejerler ile görüşmelerimiz hala sürmekte ancak Emre Aydın tuvaletten çıkamadığı için konu da sürümcemede kalmış gibi görünmekte ve fakat biz kamuoyunun bilgilenme hakkı vesilesiyle yakında belgelerimizi açıklayacağız" diye ekledi.

Türk Rock'ını ve Emre Aydın'ı Bitirme Eylem Planı (1. Dalga) Silsilesi yakında DeliKasap'ta...

DeliKasap'tan Türk Rock'ını ve EMRE AYDIN'ı bitirme Eylem Planı

 Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: