AJANS

DeliKasap Diyor ki: RedHack değil Fethullah Terörist

Deli Kasap - 6 Temmuz 2012

Bu ülkenin en namuslu insanlarıdır komünistler. Sadece bu ülkede mi; bu boktan dünyanın her yerindeki tüm  komünistler, Marx'ın komünist manifestosunu yayınladığı günden bu yana, geçmişte ve gelecekte en ileri insan formu olmayı başarmış ve başaracaktır. Zordur komünist olmak, Marx'ın yapıtlarını biraz olsun okumuş herkes, komünist olmak için nasıl bir zekaya sahip olunması gerektiğini ibretle görecektir. Eğer tarihimizde ve bugün, bir anti-komünistin profiline bakılacak olursa genelde hep aynı şey görülür: Yalana tapınç, iyi ve namuslu insanlardan çekinme ve zeki insanlara karşı büyük bir korkaklık!

Komünist ve akıllı çocuklar, "Kızıl Hackerlar", bir süredir devletin aptallıkları ile tabir-i caizse taşşak geçmekte, tamamen barışçıl ve esprili eylemlerle geleceğin sosyalizmde, sosyalizmin de gelecek olduğuna dair, kitlelerin kolektif bilinç-altlarına tatlı göndermeler, sevimli eylemsellikler yapıyorlar.

...Ve devletimizin Hizmette Sınır Tanımayan Savcıları Redhack'i terörist ilan ediverdi.

...Lafı uzatmayacağız, ama eğer bir devlet kendini bu kadar küçültmeye başladıysa, zaten sonun başlangıcı da gelmiş demektir.

Eninde sonunda şu gerçeği dost da düşman da biliyor:

-Güç, para, egemenlik bugün sizde olsa da;

-Her şart ve koşulda;

-Geçmişte ve gelecekte;

BİZ DAHA ZEKİYİZ!

Kazanamayacaksınız.

DeliKasap Diyor ki: RedHack değil Fethullah TeröristYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: