AJANS

Deli Kasap 10. Yıl Şenliği Bu Gece Kemancı'da! NEDEN PARASIZ?

Atlantisten Gelen Adam - 17 Aralık 2011

...Ve büyük gün geldi çattı!

Günlerdir hararetle çalışmalarını sürdüren tiyatrocular, müzisyenler, deli kasap ekibi, Beyoğlu Kumpanya, Zardanadam, Işığın Yansıması, Vortex Of Clutter ve sürpriz konukları Bandista ile buluşma vakti:

HARDROCK KABARE BU AKŞAM KEMANCI'DA!!!

Deli Kasap 10. Yıl Şenliği Bu Gece Kemancı'da!

Bu sene Deli Kasap 10. yaşgününü değişik bir şov ile, bir hard rock kabare ile kutlayacak. Türkiye'de ilk defa değişik tarzlarda müzik üreten sanatçılar, kolektif bir teatral-rock şenliğinde sahne alacak. Anlatılamaz sadece yaşanır, diyebileceğimiz Deli Kasap'ın bu özel etkinliğine tüm müzikseverleri davet ediyoruz. Işığın Yansıması, Vortex of Clutter, Zardanadam, Taner Öngür ve Beyoğlu Kumpanya ve sürpriz sanatçıların gerçekleştireceği ilginç gösteride buluşalım.

Öncesinde, 10. yıl kutlamalarımız çerçevesinde Küba Dostluk Derneği'nde, saat 16.00'da, Murat Beşer, Abdulkadir Elçioğlu, Güven Erkin Erkal, Ragıp İncesağır ve Taner Öngür'ün "Rock Devirebilir mi?" başlıklı söyleşine davetlisiniz (Küba Dostluk Derneği Mephisto Kitabevinin hemen arkasındaki sokakta, Gazeteci Erol Dernek Sokak, No:11, Hanif İş Hanı, Kat:4, Daire:5 adresindedir).

TÜM ETKİNLİKLERİMİZ ÜCRETSİZDİR!.. Çünkü bu gecenin değeri para ile pul ile ölçülemez!Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: