AJANS

BEŞİKTAŞ'TA ŞERİATÇILAR KAN DÖKTÜ! İşte "Tayyip Rejimi"nin geldiği nokta...

Deli Kasap Haber Ajansı - 10 Temmuz 2014

Biz kendi aramızda Black Metal'di Power Metal'di diye tartışırken, İstanbul Beşiktaş'ta dün gece akılalmaz bir şeriatçı kalkışma yaşandı. Beşiktaş'ta Menemen faciası tertiplemek isteyen ve AKP'nin ülkemizde tesis etmek istediği şeriatçı devlet düzeninin ne menem bir felaket getirebileceğinin öncü sinyalleri gibi ibretlik bir vaka niteliği taşıyan bu elim olayda, köktendinciler içki içenlere "oruç tutmadıkları" gerekçesiyle satırlarla saldırdı.

Beşiktaşlı gençler ve turistler saldırı esnasında şok geçirdiler. İşte Türk Işidçileri'nin rezaleti, işte Tayyip Rejimi'nin geldiği son nokta... Beşiktaş'ta AKP rejiminin unsurları daha önce (Gezi Ayaklanması'ndaki polis terörünü bir yana bırakırsak) böyle bir şeriatçı kalkışmaya zemin hazırlayacak bir güce sahip değildi, aslında hala sahip değiller ama bu özgüvenleri düşündürücüdür. Bu saldırı, henüz daha iyi günleri yaşadığımızın, ancak normal şartlarda seçme ve seçilme hakkı dahi bulunmayan bir aşırı dinci yaratığın başkan olmasından sonraki dinci düzenin ve bu düzeni tesis edecek olan "unsurların" vahşetinin bir ispatı olmuştur. Satırlanan yaralılar şu an hastanede ve neyse ki öldürücü darbe alan birisi yok.

BEŞİKTAŞ'TA ŞERİATÇILAR KAN DÖKTÜ! İşte

Aşırı dinci "unsurların" satırladığı gençlerin daha çok "hristiyan" turistler ve üniversitede hocalık yapmak için ülkemizde yaşayan öğretmenlerin olması "İslam'da Hoşgörü" safsatasının ne kadar hurafe olduğunun da adeta bir göstergesi olmuştur. AKP rejimi -henüz Türkiye'de resmi manada şeriata geçilmediği halde- acımasızlığını ve insanlık düşmanı olduğunu ve Ilımlı İslam Süreci'nden Satırlı İslam Süreci'ne doğru koşar adımlarla ilerlediğimizi her geçen gün daha da hissettirecektir. 

BEŞİKTAŞ'TA ŞERİATÇILAR KAN DÖKTÜ! İşteYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: