AJANS

Axl: "Bana Reunion Diye Gelmeyin!"

Deli Kasap Haber Ajansı - 12 Nisan 2012

Haftasonu gerçekleşecek Rock 'n' Roll Hall of Fame'e Beastie Boys, Red Hot Chili Peppers gibi gruplarla birlikte seçilerek onurlandırılan Guns N' Roses'ın daimi tek elemanı Axl Rose, dün akşam saatlerinde GN'R resmi sitesinde yayımlanan açık mektubuyla spekülasyonlara ve beklentilere son noktayı koydu: "Reunion'a katılmıyorum ve ilerde olabilecek AFD ve Illusion kadrolarıyla tekrar birleşme konusunda düşüncelerim değişmedi!" Kısacası reunion yok!

Axl:

Gerekçe olarak "kişisel sebepleri" gösteren, kimsenin alınmamasını isteyen Axl'ın bu davranışı karşısında şaşırdık desen yalan olur ancak; bunca fan talebine, grubun orjinal kadrosunun neredeyse tamamının istekli olmasına rağmen daveti geri çevirmesi karşısında düşünmeden edemiyoruz:

Slash pipini mi kesti Axl? Yoksa yeni manitan pop kraliçesi Lana (Del Rey) hanım şimdiden başını bağlayıp yasaklara mı başladı?

- Artık sigarayı bırak Axl! - Şu bıyıkları at nalı gibi kesmeyi bırak Axl! - Rakınrol Hall of Fame'e gitme Axl!

Ax'ın yazdığı açık mektuba şu adresten ulaşılabilir:

https://www.facebook.com/notes/guns-n-roses/axls-letter-to-the-rock-and-roll-hall-of-fame-guns-n-roses-fans-and-whom-it-may-/10150928055678222Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: