AJANS

Athena, Punk'tan uzak Allah'a yakın Rock yarattı

Deli Kasap Haber Ajansı - 26 Nisan 2015

Türk Tipi İslami Diktatörlüğün Türk Ordusu'nun desteğinde ülkemizde kurumsallaşmayı çılgıncasına hızlandırdığı bugünlerde müslümanlığı keşfedenlerin sayısı da gözle görülür seviyede artmaya başladı. Göt çatalında dahi Hristiyanların kutsal simgesi haç bulunan Tuğçe Kazaz'dan sonra İslam nurunun faidelerini keşfeden bir başka "eski münafık" grup da Athena oldu (Tuğçe Kazaz ile ortak noktaları, Tuğçe'nin Yunanlı kocaya kaçıp hristiyan olması, Athena'nın da Yunan Tanrıçasının ismini taşıması. Güzelliğiyle meşhur böyle bir tanrıçanın at hırsızı kılıklı grup ile ne alakasının olduğu ise kafalarda hep bir soru işareti oluşturagelmiştir). Grup, punk'tan uzak Allah'a yakın bir rock müzik yarattı!

Eski çamlar bardak oldu; AKP rejimiyle de eski münafık, hristiyan, ate(y)ist, zerdüşt; herkeşler müslüman oluyor; ne güzel deyip sizleri şahane Athena klibiyle başbaşa bırakmıyoruz çünkü şarkı da zikirli punk da Allahlı rock da çok kötü ve çok sıkıcı.

Grup elemanları da aşırı tipsiz olduklarından sizleri çakma ve mütedeyyin Athena ile değil gerçek tanrıça Athena'nın şekşili resmi ile başbaşa bırakıyoruz (günahlı)...

Athena, Punk'tan uzak Allah'a yakın Rock yarattıYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: