AJANS

Anthrax 25. Yılını Kutluyor!

Deli Kasap - 30 Temmuz 2006

Metal tarihinin en aykırı gruplarından biri olan neşeli Punk/Thrash topluluğu Anthrax 25. yılında! Gitarist Scott Ian grubun resmi web sitesinde yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi:
"Danny Lilker ile birlikte bu grubu kurmamızdan bu yana 25 yıl geçmiş durumda! 25 yıl! Kim bir işi 25 yıl boyunca yapar ki! Ama grupla birlikte geçirdiğim tüm bu yıllar bana binlerce yıl gibi gelmiştir her zaman. Ciddi olmak gerekirse bu benim hayatımda ulaştığım en başarılı nokta diyebilirim. Bu işi 25 yıl boyunca yapmamız ve bir 25 yıl daha yapabilecek durumda hissetmemiz bu gruptaki müziği seven insanların güçlerinden kaynaklanıyor kesinlikle! Şimdiye dek grupta olan herkesten, bize zaman ayırıp dinleyen tüm dinleyicilere kadar herkese teşekkür etmek istiyorum. Bir gün bir kitap yazacağım ve hepinizi hakkını orada ödemeyi düşünüyorum."
Şu sıralarda Rob Zombie ile birlikte Kuzey Amerika turnesinde olan gruba Deli Kasap ekibi olarak bizler de mutlu, sağlıklı ve bol bol kaliteli müzik dolu nice seneler diliyoruz!

Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: