AJANS

Aerosmith Geri Dönüyor

Deli Kasap Haber Ajansı - 11 Ocak 2011

Bu sene Amerika'nın ünlü TV programı "American Idol" için jüri üyeliği yapacak olan Steven Tyler önceki gün katıldığı bir programda Aerosmith'e dair güzel haberler verdi.

Aerosmith Geri Dönüyor

 

Gerçi son günlerde sürekli bu konu hakkında ipuçları veriyor kendisi.Biz açıklamalara geçelim.

 

Tyler,USA Today ile yaptığı röportajda Aerosmith'in ne durumda olduğu sorusuna şu şekilde cevap verdi, "Şu sıralar ara vermiş durumdayız.Öyle albüm arasında bir ara vermek değil elbette.Çocukları aradım ve "Hadi Los Angeles'ta buluşalım" dedim.Yani,Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs aylarında muhtemelen yeni albüm üzerinde çalışıyor olacağız,umuyorum Haziran ,Temmuz ,Ağustos aylarında da kayıtları yapıyor oluruz.Eylül-Aralık süresince de turne yapıyor oluruz,ardından tekrar American Idol programına devam."

 

Bilindiği gibi 2009 yılında gruptan ayrıldığını açıklamıştı Steven Tyler fakat grupla turnelerine devam etmişti.Grubun diğer elemanlarının "yeni vokalist arıyoruz" ve benzeri şekildeki açıklamalarına rağmen devam eden "birleşik dağınıklığı" enteresan bir durumdur.Öyle ki geçtiğimiz aylar içinde yaptıkları Amerika turnesi 16 Eylül'de sona erdi.E bu nasıl ayrılık?

 

Küçük bir dedikodu ,Joe Perry bu American Idol işi ile ilgili olarak "Ninja Kaplumbağaların bir sonraki seviyesi Amerikan İdolü".Bu grubu bir araya getirme işi onun (S.Tyler) başarabileceği türden bir şey değildir" demiş.

 

Bu yıl grubun 40. yıl dönümüydü.1970'te kuruldu grup 1+9+7= 27. 2010 yılındaki sıfırları çıkart gerisini topla, oldu mu sana 3? 27 ve 3 yaptı mı sana 30. Bu yılın 2000 senesinden 10 sene fazla sene gördük 10 da oradan ekle, 30+10 = 40. Aerosmith'in 40. yıl dönümü !

 

Umarız işe yarar bir şeyler yapabilirler.40 yıllık bir devin eften püften sebeplerle dağılmasını istemeyük.Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: