AJANS

AC/DC'den yeni albüm!!!

Kubilay Samyeli - 3 Eylül 2008

Dünya'nın en heyecan verici Rock'N' Roll grubundan, yepyeni bir albüm!

15 Yeni AC/DC Şarkısı!

 

Sekiz yıllık uzun bekleyişin ardından, AC/DC 'nin merakla beklenen albümü "BLACK ICE" Ekim ayında çıkıyor!

* * *

AC DC'nin uzun zamandır merakla beklenen albümünün ismi açıklandı: "BLACK ICE" ! Black Ice, grubun 2000 yılındaki "Stiff Upper Lip" albümünden bu yana çıkardığı ilk stüdyo albümü olacak.

 Kayıtları Vancouver'daki "Warehouse Studio"da gerçekleştirilen albümün prodüktörlüğünü Brendan O'Brien üstlendi. Albümün çıkış şarkısı ise "Rock 'N' Roll Train" oldu. Ağustos ayı sonunda radyolarda yerini alacak olan bu şarkının klibi ise eylül ayında hazır olacak. Ayrıca AC/DC hayranlarını sevindirecek bir haber de; kayıtları 10 Temmuz 1996'da Madrid'de gerçekleştirilen tarihi performanslarının yer aldığı "No Bull: The Director's Cut" adlı DVD'nin yeniden satışa sunulacak olması. Bu genişletilmiş ve yenilenmiş versiyonda "Dolby Digital 5.1 Surround Sound" özelliği ve bonus görüntüler ile iki saati aşkın bir müzik ziyafeti sunulacak. AC/DC'nin 2001'den bu yana yapacağı ilk turnesi olacak dünya turnesi ise ekim ayı sonunda başlayacak.

Ayrıca AC/DC severler için bir hatırlatma: Grubun şimdiye kadar hiçbir yerde yayınlanmamış röportajları, televizyon performansları ve görülmemiş çok özel fotoğraflarıyla "AC/DC - Plug me In" DVD geçtiğimiz yıl kasım ayında müzikseverlerle buluşmuştu.Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: